Kedimin Anüsünde Uzun Plastik Birşey Sallanıyor

bobby34

az önce kedim dışkısını yaptıktan sonra arkasını halıya sürtmeye başladı arkasından uzun plastik ip gibi birşey sallanıyor dokunmadım ama şuan normal oturuyor bağırsağına dolanmış olma ihtimali varmıdır acaba yarın veterinere götürücem fakat yarına kadar bir sorun olur mu bilemedim

5 CEVAP

aslihan_e

Parazit olmadığından emin misiniz?

Aslihant

Kesinlikle çekmeyin bagirsagi yirtilabilir malt varsa verin ve acilen veterinere götürün bağırsakları tıkayıp kesebilir ip veterinerlik bir durum

Bbbb1234

İpi çekmemesi için biraz kısaltın

bobby34

güncelleme: arkadaşlar dışkısıyla beraber çıkardı şimdilik bir sorun yok teşekkürler cevaplarınız için

bobby34

@aslihan_e yok parazit değil naylon ince poşet gibi birşey