Kedim Çok Halsiz

tugbaunn

Merhaba 3 aylık yavru kedim var. Geçen çarşamda iç parazit ve karma aşısı oldu. Karma aşı olduktan sonra 4 kere kustu. Hatta bu sabahta kustu. Bir tane daha yavru kedim var ama o gayet keyifli oyun oynuyor. Ama diğeri hem kusuyor ve hep uyuyor halsiz. Tekrar veterinere götürdüm geçen cumartesi günü bana mamadan kaynaklı dedi. Ama 1 aydır aynı mamayı yiyor. Her şey aşıdan sonra oldu. Bu sabah ishal olsuğunu gördüm. Bir bilgisi olan var mı? Kedim çok halsiz..

2 CEVAP

ikoral

iç parazit ve karma aşı birlikte yapılmaz. Ağır gelmiş. haftada tek aşı yapılır.
Neredesiniz? Başka güvenilir bir veterinere gidip durumu ve yapılan müdahaleleri anlatmalısınız

tugbaunn

Çok teşekkür ediyorum hemen veterinere götürüyorum