Kisir Erkek Kedim Disi Kedimin Boynunu İsiriyor

Cakeyta

Merhaba 3 yaslarinda biri disi digeri erkek 2 kedim var. Ikisi de kisir. Geceleri hep birlikte kucak kucaga uyuyorlar az once kontrol etmeye gidince erkek kedimi disi kedimin ustunde boynunu isirmis vaziyette ve ona masaj yaparken yakaladim. Disi kedim yan yatiyordu ama kedilerin ciftlesme pozisyonlari gibiydi ayni. Masaj hep yapiyorlar birbirlerine ama ilk kez bu pozisyonda yakaladim erkek kedim kisir olmasina ragmen ciftlesmek istiyor olabilir mi ?? yoksa bu hareketin bilmedigim anlamlari mi var lutfen yorumlar misiniz

2 CEVAP

Cakeyta

Ensesini isiyor demek daha dogru olacak sanirim

Aslinr

Bazen kediler kısır olsalar da bu şekilde çiftleşme davranışı gösterebiliyorlar diye biliyorum.