Kedimin Sırtındaki Yara

iret

merhaba 10 gün önce falan yarayı fark ettik, veterinerimiz kendi de yapmış olabilir büyüyüp büyümediğini yayılıp yayılmadığını gözlemleyelim dedi, ilk fotoğraf 10 gün öncesinde diğerleri bugüne ait, sanki yara kabuklanıp soyulmuş geçiyor iyileşiyor ve büyümemiş gibi geldi bana, benzer bir şey yaşayan var mı acaba tecrübelerden de öğrenmek isterim

2 CEVAP

Gamzeoa

Evet yaşandı veteriner bir ilaç verdi zamanla geçti biz neden olduğunu anlayamadık böyle ele gelen kabuklu bişeydi görünce çok korktum ama geçti bir de dış parazit yaptık çünkü sanki böcek mi var gibiydi ama bilemedik her neyse istiyorsanız yarın ilacın adını atarım

iret

oluur teşekkürler hem böyle bir şey yaşayan olursa ona da yardımcı olmuş olur