Kediler İçin En İyi İç Dış Parazit Damlası Hangisi?

cemregrande

Kedilerinize iç dış parazit damlası ne kullanıyorsunuz, en iyisi hangisidir, ne sıklıkla uygulama yapıyorsunuz..

4 CEVAP

MonikaveTori

Broadline en iyilerinden bir tanesi. Tek tüpte hem iç hemde dış parazit aşısı oluyor. Hap yutturma gibi bir dertte olmuyor. Ense damlası şeklinde oluyor yani.

Gamzeoa

Ben iç için hap kullanıyorum caniverm iyidir veteriner öyle veriyor
Dış damlası ise fiproes onuda veteriner veriyor

Cennet29

Broadline

Minigimmm

kendim evde uygulayacaksam broadline tek seferde damla hem iç hem dış parazit ikisi bir arada şeklinde bir ilaç. klinikte uygulama yapılacak ise tugay inanoglu hekimimiz iç parazit hap olarak caniverm veriyordu dış parazit olarak advantage kullanıyordu dönüşümlü uygulamanın daha iyi olduğunu söylüyordu 2 ay önce hap vermişse 2 ay sonra ikisi bir arada tek seferli olan advantage multi uyguluyordu. bunlari sadece kliniklerden temin edin lütfen parazit uygulamalarindan zehirlenen çok oluyor. bu saydığım 3 markayıda tavsiye ederim bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadık. tugay bey yazin ayda bir kışın 2 ayda bir uygulamanin yeterli olduğunu söylüyor bizde öyle yapıyoruz