Kısırlaştırma Sonrası Şişlik

SilaCat

Arkadaşlar merhabalar.. kedimi 7 gündür kısırlaştırdım ama yarasında şişlik var antibiyotik iğne kullandık ama pek fark göremedim gibi veteriner çağırdım eve gelip baktı ama acemi gibiydi çok kötüyüm napıcağımı bilmiyorum bu durumu yaşayan var mı acaba ? Teşekkürler şimdiden

2 CEVAP

Mini2019

Merhaba,

Bizde de aynısı olmuştu, biraz daha hafifti bizimki. veterinere götürmüştüm, eliyle sıktı enfeksiyon çıkacak mı diye. çıkmamıştı..
Sonra da kendiliğinden geçti. bir şey kullanmamıştık. Ama yine de veterinere göstermek gerek. Ne yapılacağına o karar vermeli

SilaCat

İnşallah bizde de öyle olur ya çok teşekkür ederim bu arada 😔🙏🏻 evet veteriner baktı içinden bir sıvı akmadı boş hava gibi birşeydi.. halen devam ediyoruz antibiyotiklere ve krem kullanıyorum aynı zamanda umarım geçer 🙏🏻