Kedide Fiv Aşısı

SedaSirin

Kedilerimden birine fiv teşhisi konuldu.Bu yüzden Yanyana tutmuyorum bu çok zor oluyor benim için.acaba sağlıklı kedime koruma amaçlı fiv aşısı vurdursam yan yana getirebilir miyim?Tabi veterinere danışacağım bilgi amaçlı soruyorum.

2 CEVAP

SedaSirin

Teşekkür ederim

aslihan_e

Fiv aşısı yeterince koruma sağlamıyor, bu nedenle uzmanlar kedi temel aşılarının (Karma-lösemi-kuduz) dışında aşı yaptırılmasını önermezler. Aşı yaptırabilirsiniz ama yan yana geldiğinde diğer kedinize de hastalık bulaşacaktır.