Acil Kedim Arabaya Binince Veteriner Hekime Giderken Çok Bağırıyor Sakinleştiriciye İhtiyacim Var

Mslna01

Kedim arabaya binince veteriner hekime giderken çok bağırıyor sakinleştiriciye ihtiyacim var

2 CEVAP

Minigimmm

sakinleştirici için veterinerlere danışın lütfen ama size bir tavsiye verebilirim, minikte çok korkuyor ve stres yapıyor kutusunun üstüne örtü atıyorum saklanmış gibi hissetmesi rahatlatiyor onları giderken kutusuna kedi naneside koyabilirsiniz onun kokusuda iyi geliyor kedilere ve tabiki bir sakinlestirici damla veya macun kullanabilirsiniz hekim tavsiyesiyle

cemregrande

Kesinlikle kutusunun, çantasının üzerini bir örtü ile örtün baya azalıyor bağırmaları, ekstra olarak veterinere götürmeden önce sakinleştirici damlalar var, kilosuna göre onlardan alıp kullanabilirsiniz.