Erkek Kedi Kisirlastirma İcin Veteriner Tavsiyesi

loki000

selam. 1 yasindaki erkek kedimi artik kisirlastirmak istiyorum. kendi veterinerim konusunda son zamanlarda kötü yorumlar aldim o sebeple onu da degistirmek istiyorum. etilerde yasiyorum, arabayla yarim saatlik mesafeye kadar götürebilirim cok memnun kaldiginiz bir yer varsa. buraya götürdüm memnun kaldim veya buradan hic memnun kalmadim dediginiz yerler varsa onlari da söylerseniz direkt elerim. tesekkür ederim simdiden

1 CEVAP

Ahudr

Süreyi biraz daha uzatabilirseniz Bağcılar'da Günesli veteriner kliniği Irfan beyi önerebilirim :)