Yavru Kediler İçin Balıklı Mama Markası

Aysetaha

Kedim 5 aylık olmak üzere tavuklu pirinçli advance kitten kullanıyrz ama bugün ilk defa somonlu kalamarlı yaş mama verince bütün tabağın hepsini bitirdi çok şaşırdım tavuklu mamadan sıkılmış olduğunu düşünerek iyi bir markanın balıklı mamasına geçmek istiyorum kullanan tavsiye edicek olan var mı?

21 CEVAP

felishuman

@aleyn saydığınız n&d mamalar yetişkin kediler için değil mi?

Aysetaha

Bende bakıyrm bi saattir nette ama kitten olanı görmedim acaba yazmıyomu die düşündüm 5 aylık henüz kedim ona uygun n&d mamasından hangisini önerirsiniz

Aysetaha

Petcurean marka kedi mamasını bulamadım ben *********.com da başka hangi sitede bulabilirim acaba

onurtemiz

EN İYİ MAMALARIN BAŞINDA ND GELİR. ORİJEN VE ACAN İYİ AMA DAMAK ZEVKİ OLARAK ÇOK İYİ DEĞİL HER KEDİ YEMİYOR YEME GARANTİSİ YOK. PRO PLAN ÇOK İYİLERDEN DEĞİL AMA VEREBİLİRSİNİZ. FAKAT FİYAT SIKINTI DEĞİL İSE ND. TEK YOL ND. ND VERİN ÇOCUĞUNUZA. (HA BİR DE SON GÜNLERDE PETCUREAN YAYILMAYA BAŞLADI KANADA ÜRÜNÜYMÜŞ. ONU DA VEREBİLİRSİNİZ ARAŞTIRDIM İÇERİĞİ İYİ). AMA YAZ İÇİN TÜY DÖKÜMÜ İÇİN HİLLS KİTTEN BALIKLI MAMA VERİN O DA İYİDİR.

Dmldsl123

Evet en iyisi proplan farkındaysan eğer para sorununuz yoksa çok pahalı bir mamalardan biri benim kedim hep onu kullanıyor ve çok sağlıklı hiçbir sorunu olmuyor benimkide schottısh fold ama diğer bazı mamaları kullandırmıştım diğer kedilerimde yani onlardan çok kötü olmuş veyeriner söylemişti...

lamiaaslan123

royal canin kitten