Acil Bakar Mısınız

Mslna01

Biz ailecek hastayız,kedimi yanımıza almıyoruz ona da bulaşır diye, diğer odalar soğuk,kedimizi yanımıza alsak ona da bulaşır mı?

4 CEVAP

cemregrande

İnsan gribi veya soğuk algınlığı kedilere geçmez, kedinizle birlikte durabilirsiniz bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum, ama yinede ortalığa öksürüp hapşurmayın.

Minigimmm

biz korona olduğumuzda hekimine sormuştuk, kedilerin hastalıkları size sizin hastalıklarınız kedilere geçmez demişti. geçen 2 hafta önce evden 3 kişi hastalandik çok kötü bir şekilde 1+1 evin içinde kedimle birlikteydik ve herhangi bir durum olmadı olsaydı kesin onada geçerdi, kendinizden ayrı odada tutmayın, elinizi yuzunuzu sabunla güzelce gün içinde mutlaka sık sık yıkayın bu aralar öpmemeye çalışın bir şey olmaz inşallah

Mslna01

Teşekkür ederim yok mendillere öksürük hapşırıyoruz

aslihan_e

Domuz gribi ve Korona geçebiliyor. Domuz gribi daha çok etkiliyor. Biz ailecek hastayken evdeki tüm kedilerimiz aynı belirtilerle hastalandı ama her kedi kapacak diye bir şey yok, belki sizinki kapmaz. Ben çok ağır geçirdiğim için fazla virüs yaymış olmalıyım. Kedilerim kucağımdan inmedikleri, gece yanımda üstümde uyudukları için de fazla bulaştı. Araştırabilirsiniz, domuz gribi kedilere geçiyor. Kendi kafamdan sallamıyorum.