Kediye Bulaşan Virüsün Tedavisi Var Mı?

atalaitpk

Arkadaşlar, 2-3 hafta önce kısırlaştırmaya götürdük. O zaman 5 kiloydu. Kısırlaştırıldı sonra çok değişti. Kilo kaybı, dengesizlik... İştahı yok gözlerinde de değişiklik var. Bugün veterinerle konuştuk.Corona olabilir dedi umarım değildir grip olabilir mi?Yardım eder misiniz? Çocuk 1.5 yaşında ve çok genç.

3 CEVAP

Minigimmm

hemen bir hekim muayenesinden geçsin testleri yapılsın kan değerlerine bakılsın, kısırlaştırma operasyonundan önce bakıldı mı ? bağışıklığı düşükse riske atılmış olur kediniz. bizimde düşüktü hekimimiz bu bağışıklik ile operasyona alirsam masada kalir demişti, bağışıklığın düşüklüğünun sebebi için yapılan kit testi sonucunda corona taşıyıcısı olduğunu öğrendik, ömürlük bağışıklık takviyesi kullanıyoruz o dönemde başladık 2 ay içinde toparlandi ve kısırlaştırma amellyati yapıldı. sizde hemen bir iki kliniğe başvurun fikir alın ve hemen bi bağışıklık takviyesine başlayın derim vetomune en güzeli ve bağırsakları güçlendirmek bağışıklığı güçlendirmek demek lactoferon takviyeyi kullanın umarım kötü bir durumu yoktur

aslihan_e

Önce fip mi değil mi onu bulmak gerekli, fip çıkarsa maddi durumunuz yeterse veya bağış toplayıp GS ilacı kullanmanız gerekiyor. Burada birisi, daha hesaplı farklı bir ilaçtan daha bahsetmişti ama hatırlamıyorum. Dengesizlik olduğunu söylemeniz biraz riskli bir durumda olduğunu gösteriyor.

Minigimmm

kısırlaştırıldıktan sonra mama değişikliği olmuştur mutlaka kisir mamasi hangi markaysa aromasini tadini sevmemiş olabilir mama yemediği için güçsüz de düşmüş olabilir. tekrar mama değişikliğine gidin derim, pro planın mamalarini çoğu kedi seviyor aklınızda bulunsun