Kedi Diş Sağlığı

azraaaa

yaklaşık bir hafta önce kedimin dişini çektirdim ben de üç kedi olduğu için diğer kedilerimde aynı şeyi yaşamasın diye artık kedilerimin diş dişini fırçalamak ve diş bakımını yapmak istiyorum dişle alakalı ne kullanabilirim nasıl yapabilirim kullanan varsa beni bilgilendirebilir mi hangi Marc'a kullanmalıyım ne yapmalıyım nasıl daha kolay olur?

5 CEVAP

azraaaa

teşekkür ederiiim

Esrakaya12

veteriner set vermişti bize nunbell markası tadı beef flavor (et aroması) setin içinde el fırçası diş fırçası macun vardı bir haftada 3 kere fırçala dedi ama extra ağız tabletleri var kedi için onları da kullanabilirsiniz gimcat - denta tabs ismi

azraaaa

teşekkür ederiiim

azraaaa

teşekkür ederiiim

azraaaa

teşekkür ederiiim