Kedim İştahsız Ve Hep Aynı Pozisyonda Duruyor

FFECEE

Merhabalar 2 yaşında kısır erkek kedim var 3 gündür aşırı durgun ve iştahsız sadece su içiyor oyun felan asla oynamıyor bugün az bir şey ishal gibi büyük tuvaletini yaptı ama çok azdı yarın veterinere götüreceğim ama sizlerinde fikrini almak isterim birde sürekli aynı pozisyonda oturuyor saatlerce öyle duruyor aşağıya duruşunun fotoğrafını ekleyeceğim

2 CEVAP

cemregrande

Kedi gribi olmuş olabilir, dışarıya çıkan bir kediyse dışarıda başına bir şey gelmiş olabilir, bıyıklarına bakmanızı öneririm aşağı doğru duruyorsa kırgın gibiyse ağrısı var demektir, yinede en iyi yöntem veteriner hekiminize danışmak olacaktır. Geçmiş olsun şimdiden

FFECEE

Yok evde yaşayan bir kedi şimd hemen bıyıklarına dikkatli bit şekilde bakacağım çok teşekkür ederim