Yaş Mama Yavru Kedi

Ehmelf

3 aylık british shorthairim var yaş mama tavsiyesi almak istiyorum sizce ne kullanabilirim?

4 CEVAP

pro plan baby kitten ya da kitten al ancak çok verme bir alışınca bırakmıyorlar mesela benimki 9 aylık oldu 4 aylıktan beri pro plan veriyorum (artık yetiskine gectik) 1 ay öncesine kadar gunde 1 kutu yiyordu şimdi zor bela haftada 3-4 kutuya düşürdük

Minigimmm

acana, mera, pro plan, royal canin, schesir, hills, me-o, gourmet, felicia

bütçenize göre tercih edebileceğiniz güvenilir yaş mama markaları, kedinizin damak zevkide önemli bu noktada. minik hills'i sevmedi mesela yine bir marka vardı tavuklusunu baliklisini seviyordu ama diğer bir et çeşidi onu sevmedi normalde yaş mama için deliren çocuk. o yüzden deneyerek en sevdiği 3 markayı dönüşümlü kullanabilirsiniz. haftada 1 2 kere yeterli, içine ekstra biraz su katarsanız su ihtiyacını da karşılamış olur

Mslna01

Acana, nd kitten alabilirsiniz

MarinKedi

Merhaba çoğu bebek mamasında şeker var ne yazık ki. N&D'de bile. Schesir baby ve acana kitten içerik olarak en temizleri. Acana'yı pek sevmedi kedim ama schesir baby'yi severek yiyor. Nutrifeline kitten da temiz içerikli gördüğüm kadarıyla ama henüz denemedim.