Sokakta Yaralı Bi Köpeği Eve Alıp İyilestirdim Tekrar Sokaga Bırakmalimiyim?

Askinnur

Sokakta yarali küçük ırk bi kopek buldum kıyamadım aldım iyilestirdim bakimlarini yaptım bir haftadır bakıyorum ve bana çok alisti ama kendi kopegim rahat vermiyor bırakıp ise zor gidiyorum ikisini ayrı odalara kapatman zorunda kaldım her yere ilan açtım ama kimse sahiplenmiyor, caresiz kaldım tekrar sokaga birakmayi dusunuyorum ama vicdanim el vermiyor. Onerisi olan var mi

3 CEVAP

sokağa geri bırakma lütfen adı üstünde cins köpek diğer köpekler saldırırsa ölür muhtemelen

İlla ki evde bak da demiyorum ama en azından biri sahiplenene kadar bak

Askinnur

Cok haklısınız ama bi haftadır ayrı ayrı odalara tutuyorum kendi kopegim büyük ırk golden akbas kirası görür gormez hirliyo karsilastirmamaya calisiyorum ama cok yiprandim bi haftadır aklimiza gelebilcek her yere ilan açtım ama kimse ilgilenmiyo kesinlikle birakmak istemiyorum ama napcagimi bilmiyorum su an