Bozita Mama İle İlgili

kimyonesra

Arkadaşlar kedilerime royal canin kısır mama veriyordum rotasyon için bozita tavuklu kısır mamadan aldım. İkisini karıştırıp veriyorum royal canini yiyorlar bozitayı kapta bırakıyorlar. Bozita için çok fazla olumlu mesaj okumuştum kedilerim sever diye düşündüm sevmediler. Rotasyon için başka hangi kısır mamayı önerebilirsiniz lütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum

8 CEVAP

MonikaveTori

Nd kısır mamalarına bakabilirsiniz. Tester mamaları da alıp deneyebilirsiniz. Pro plan kısır da deneyebilirsiniz. Biz proplan kullanıyorduk şuanda nd kuzulu olana geçtik sevdiler de. Hills tavuklu ve somonlu kısırı üç kedimde yememişti. Ama hills markasını veterinerim öneriyordu ama bizimkiler beğenmedi maalesef. Hills genelde çok öneriliyor onu da deneyebilirsiniz.

m_maya

sanabella ksıır kedi mamasının taneleri sertmi ?

kimyonesra

Nd daha önce almıştım onu da sevmediler bir de iyi gelmedi kedilerime. Hills ve proplana bir bakayım teşekkür ederim

makhno

bozita sensitive diet geyik etliyi de deneyebilirsiniz. gerçi şu an piyasada yok.

Cennet29

Sanabelle kısır bakabilirsiniz içeriği gayet güzel

m_maya

sanabella ksıır kedi mamasının taneleri sertmi ?

m_maya

sanabella ksıır kedi mamasının taneleri sertmi ?

m_maya

sanabella ksıır kedi mamasının taneleri sertmi ?