Bayatlamaması İçin

Sutunannesi

Daha bugün kedime yeni mama aldım 3 kiloluk ve annem ben evde yokken kilitli yerinden değil alt tarafından açarak 1 ay giden mamayı heba etmiş. Bayat mama yemiyor birde eve daha yeni geldim sabahtan beri de böyle ağzı açık bir şekilde kenarda duruyormuş. Madem açmayı bilmiyorsun ne elliyorsun be kadın. Her neyse benim bunu 1 ay daha taze şekilde kullanmam İçin şu an tam olarak ne yapmam gerek

2 CEVAP

Elifoo

Ben cam kavanoza koyuyorum eger evde cam 2 yada daha fazla kiloluk cam kavanoz varsa ona koyabilirsiniz. Yoksa normal bir posete koyup (kendi kabiyla birlikte) agzini da sikica baglayin. En azindan yarina kadar idare eder yarin da cam bir kavanoz alirsiniz. Cok pahali olacagini sanmiyorum hem kendi kabindan daha saglikli olur :)

Elifoo

İnternetten baktim simdi5 litrelik marka kavanoz indirimde hem de 20 tl. Eminim disarda cok cok daha uyguna vardir