Kedi De Kepek Sorunu

Ferdibuse

Kedimi düzenli tariyorum kendisi de temizliyor kendini ama kepek oluyor tüylerin de ne kullanabilirim ne yapabilirim

4 CEVAP

cemregrande

Benim kedimde bazen oluyor 1 hafta sürüyor sonra geçiyor sonra tekrar başlıyor, dışarı çıkan bir kedi olduğu için kepek de bekliyorum kedimden, oluyor geçiyor tekrar oluyor... Sizin kediniz dışarı çıkmıyorsa ve bu kepek durumu size sıkıntı çıkarıyorsa yinede bir hekiminize başvurun en iyi çözümü o sağlar sizlere :)

Beydac

Suyu yeterince içiyor mu? Pahalı gelmezse vetoskin bizim sorunumuzu çözmüştü.

cemregrande

Benim kedimde de bu durum var tekir kedierde kepek sorunu oluyor diye biliyorum. Su içimini arttırmak gerekiyor, bir de imkanınız varsa çeşitli besleyin ve tarıyorsanız tarağını düzenli temizleyin.

Ferdibuse

Benim kedim de dışarı çıkıyor cok uzun süreli değil ama bahçeli müstakil evimiz sadece bahçede dolaşıp geliyor dışarı ciktigi için mi oluyor