Kedi Tüy Bakımı İçin Oneri

Ferdibuse

Kedimin tüylerinin arasından derisi gözükmeye başladı ama herhangi bir enfeksiyon mantar bir durum yok sadece tüyleri seyreklesti tüy bakımı için ne kullanabilirim

3 CEVAP

marizort

bence danismadiysaniz bir mantar olup olmadigini veterinerinize bir danismanizi oneririm 😺 cunku tuy dokulmesi ve kepek sorunu "ringworm" yani mantardan oluyor cogunlukla.

Tolga_yay26

Merhaba Vet’s plus somon yağı, gimcat, beauty paste, gimcat derma paste öneririm

Ferdibuse

Danıştım mantarı olmadığını söyledi 7 yaşında hareketsiz bir kedi yasindn dolayı kendi yaptığı bakimin yetersiz olduğunu söyledi damla satmaya çalıştı ama 500 TL dedi bende o yüzden muadil arıyorum