Haşladığım Eti Blenderdan Geçirip Mamasina Katiyorum Bir Sorun Olur Mu?

Merhabalar kedime tavuk et haşlama veriyorum suyunu da katıyorum suyunu içiyor etleri yemiyor ben ısrarla yedirmeye çalışıyorum. Blenderdan geçiriyorum sulu oluyor mamasina katıp veriyorum bir sorun olur mu?

2 CEVAP

xMusa

Bildiğim kadarıyla sadece süt ile karıştırılmıyor onun dışında sorun olacağını sanmıyorum

Tuanaalsk

Bu sorun bizde de var yas mama versem bile taneleri yemiyor. Dediğiniz şekilde yaptığınızda kediniz yiyor mu acaba ? Bende deneyeyim