Kedim Dudağını Patlattı

aleynacamgoz

Çok oyuncu bi kediye sahibim:) 2.5aylık bi kedişim var sürekli oyun oynarken heycanlanıp duvara masaya falan çarpıyor maalesef dudağını vurdu ve baktım patlamış böyle hafifte şişmiş napmalıyım sizce önerilerinizi bekliyorum

1 CEVAP

Haylazlıkta sınır tanımayanlarda bugün :) :) Mikrop kapmaması için dokunmayın. Bir de bepanthene sürerseniz sorun kalmayacaktır. Bu arada kremi birkaç gün kullanın. Geçmiş olsun :)