Kedi Tuvalete Çikmiyor

serife0altk

Ormanlık bir alanda kısırlaştırılmış erkek kedi bulup eve getirdim ama 2 gündür tuvalete çıkmıyor. Yapabileceğim doğal bir yöntem var mı?

5 CEVAP

serife0altk

Sanırım durumu iyi daha 1 2 saat önce yaptığını gördüm

zey940

Bir odada yalnız bırakırsanız güvende hissedip tuvaletini yapabilir. Veya ev kumuna alışkın olmadığı için garip gelmiştir dışarıya tuvalet için çıkarabilirsiniz. Yaş mama vermek hem sıvı alımını arttırır hem kabızlık varsa iyi gelir. Yemek yiyor tuvalete çıkmıyorsa stresten organlarına zarar veriyor demektir, yarın da yapmazsa veterinere götürmeniz gerekir.

Ahudr

En kotu ihtimalle hic beklemeden belediye veterinerine goturun

Ahudr

Eger idrarda yapmadiysa sayet

Ahudr

Ormanlik alanda bulmussunuz susuzda kalmistir o simdi bol bol su icmesini saglayin 🙏 Malum erkek ve kısır olunca biraz daha sıkıntılı oluyor susuzluk