Scotish Kedim Kızıştı. Ciftlesmesini İstiyorum.

mehmetozalp

Arkadaşlar merhaba İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Bu sitede çok eş ilanı yok ama ben kendime bir eş arıyorum. İletişime gireceklere resim filan gönderirim. Tamamen aşılı temiz bakılmış bir kedi. British ya da benzeri bir eş adayı arıyorum.

9 CEVAP

ursaminor

Anladığım kadarıyla aradığınız eşin cinsiyeti de fark etmiyor; zira yazmamışsınız... :D

mehmetozalp

Kendime yazmışım :) kedime olacaktı. :)

lamiaaslan123

bir arkadaşımın var sorarım

mehmetozalp

Teşekkürler @lamiaaaslan123

dilex

Facebook ta cok fazla ilan var cocuklara es arayan daha faydali olucaktir

mehmetozalp

Unutmuşum kedim dişi :) sosyal medya kullanmıyorum maalesef

Derdedermanim

Sizin kedinizin cinsi nedir british kedi ile british olursa yavrular geri çıkabilir ama diğer türlerdee genelde siyah olur yavrular siyah olsa ne değişir sahiplendirmede sorun yaşarsınız malum anlayışlar...!

Derdedermanim

Beyaz bir kedi tercih ederseniz daha çık renkli kediler olur beyazda çıkabilir.Siyam kedisi ile çifleştirirseniz yavrular yine siyah doğacaktır.

mehmetozalp

Kedim turuncu beyaz bir scotish