Somon Yağı İçin Hangi Markayı Önerirsiniz?

Deneyimlediğiniz beğendiğiniz marka önerilerini alabilirim.

10 CEVAP

Kkontws

Merhaba, ben vets plus ve kito markalarını kullandım. Memnun kaldım :)

duman2707

Mutamin öneririm aylardır kullanıyoruz biz

Kkontws

Merhaba, ben vets plus ve kito markalarını kullandım. Memnun kaldım :)

Aslihant

Bu işin piri mutamin balik yagidir arastirabilirsiniz

snm_yldz

Merhabalar, vets plus'ın bazı kedilerde ishale sebep olduğunu duymuştum o sebeple mutamin aldım. Günlük iki pompa diyor fakat ben gün aşırı veriyorum. Her gün biraz fazla gibime geldi. Bir süredir kullanıyoruz. Ben bağışıklığı güçlensin diye veriyorum ama iştahı da açıldı. 😅 Hiç bi sorun yaşamadık.

Kkontws

Merhaba, ben vets plus ve kito markalarını kullandım. Memnun kaldım :)

Kkontws

Merhaba, ben vets plus ve kito markalarını kullandım. Memnun kaldım :)

Kkontws

Merhaba, ben vets plus ve kito markalarını kullandım. Memnun kaldım :)

Minminik

vets plus aldım bende memnun kaldım

Teşekkürler peki kilo da aldı mı kedinin mutamin ile.