Virbac Diyet Mama Hakkında

Kasvagor

Merhaba,
Kedim dişi 4 yaşında ve 6.3 kilo. Bu zamana kadar hep kısır düşük tahıllı nd tavuk nar yedi.
Diyet mama için araştırma yaptım ve virbac mama dikkatimi çekti.
Marka olarak iyi midir?
Control ve diyabet olmak üzere 2 tip diyet mama var. Control için yavaş kilo kaybı, diyabet için hızlı kilo kaybı deniyor.
Hangisi daha sağlıklıdır içerik olarak acaba?
Protein oranları biraz yüksek geldi. Böbrekler açısından bir sorun yaratır mı?

1 CEVAP

Uzun süredir virbac mama kullanıyoruz, 3 kedimden birinde idrar problemi var ama virbaca geçmeden önce de vardı bu problem. Daha öncesinde birçok mama denedik ama açıkçası fiyatı zorlasa da yıllardır devam ediyoruz, gayet memnunuz