Elimde Kalan Mama

songuladali81

*Royal Canin Kitten Yavru Kedi Maması 4 Kg
5 Ocak 2024 tarihinde
18 Ocak 2024 ve 19 Ocak 2024 tarihlerinde olmak üzere üç tane mama aldım. Mamaları hiç açmadım. Mamaların hepsi Mart 2025 tarihli. Benim kedim 7 aylık. Geçtiğimiz hafta kızgınlık dönemine girdik ve 9 Şubatta kısırlaştırma operasyonu olduk. Biz o mamaları artık tüketemeyeceğiz. Mama değişimi olduğu için. Benimle mamaları değiştirmek isteyen, ihtiyacı olup da almak isteyen var mı?

7 CEVAP

tengrist

Kısır mama kullanmaya geçeceğiniz için mi kullanmak istemiyorsunuz?

songuladali81

evet . artık yeni mamaya geçiş yapmaya başladık. kedimin sağlığı için kullanmak istemiyorum.

Aslihant

Operasyon sonrası hemen mama değişikliği olmaz kediniz daha çok küçükmüş aslında 2/3 ay eski mamasini kullanabilirsiniz sorun olmaz

songuladali81

Elimizde bu üç mamanın dışında yeni açılmış Royal Canin Kitten Yavru Kedi Maması 4 Kg mama var. Onu kullanıyoruz. diğerlerini de kullanabilir miyiz? o sıkıntı olabilir.

songuladali81

Veterinerimiz dedi ki. Açık olan mamayı bitirene kadar yesin. Diğer mamaları da karıştırarak yeni mama ile karıştırarak verin.

songuladali81

Ancak sürekli olarak vermem doğru olmayacak. Kedimin sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürmesi için mama oldukça önemli .

songuladali81

O yüzden elimde kalan kapalı mamaları vermek istemiyorum.