Kedim Bi Hafta Arayla Kustu

Kasatka

İdrar yollari sorunu olan kedim bi hafta arayla kustu ilkinde yedigi mamalari kusmustu ikincisinde sadece köpük kustu

1 CEVAP

Catsusam

Kedinize kan testi yaptırıp böbrek ile ilgili değerlerine baktırmanızı öneririm. Özellikle idrar yoları sorunu kedilerde böbrek problemlerine sebep oluyor. Cre ve üre bakılırsa iyi olur. Kusmaya herkes, hepimiz tüy yumağı diye bakıyoruz ama öyle olmayabiliyor. Bunu acı bir şekilde öğrenmiş biri olarak her sene 1 kere kan testi yaptırmanızı öneririm. İnternette kuma dökülünce idrar yolları ile ilgili sorunu tespit etmenize yarayan, renk değiştiren kum benzeri ürünler var. Onlar da işe yarar görünüyor. Tedbir iyidir.