Kedi Vitamini

Ecerana

Merhaba geçen hafta kedime macun şeklinde olan vitaminden aldım. Demin bi baktım sulanmış acaba havalar ısınmaya başladığı için mi böyle oldu buzdolabına koymam filan mı gerekiyor siz yaz mevsimin de vitaminleri nereye koyuyorsunuz?

3 CEVAP

dilex

Serin bi yerde muhafaza ediyorum.biraz daha yumusak oluyor yazin ama sulanma seklinde degil.bozulmus olabilir mi acaba.tarihini bi kontrol edin isterseniz.

dollfacepersian

Benimde Beaphar junuor pastle markası vitamin sulanmış baya ve son kullanma tarihine var daha. Nedenini bende merak ediyorum, konuyu takipteyim

Ecerana

Üzerin de son kullanma tarihi yazmıyor