Erkek Kedi Kısırlaştırma Sonrası Kusma

AysenurAyan

Erkek 1,5 yaşında kedimi 9 şubat cuma günü kısırlaştırdık. Bugün ayın 12si ve bugün tekrardan kustu. Kısırlaştırma ertesi ve bir sonraki günde kusmuştu. Ama bugün tekrarlanınca endişelendik. Başına böyle bir durum gelen var mı acaba ?

5 CEVAP

ssedef28

benim kedim de aynı şekilde ilk gün kustu ikinci gün normaldi üçüncü gün tekrar kusmaya başladı ve çok fena ishal oldu. sabahında tekrar kusmasın diye metpamid 10mg üçe bölüp birini içirdim kusması kesildi ishali de probiyotikle geçirdik şu an çok iyi. halsizlik iştahsızlık vs var mı kedinizde

AysenurAyan

Halsizlik yok , kuru mamayı pek isteyerek yemiyor yaş mama verdim dün yedi. İshali yok ama bazı davranışları değişik üç gündür yatmadı resmen uyurken bile yarı oturur vaziyette :(

Mslna01

Kediniz bir ameliyat geçirdi ve narkoz aldı kusması narkozu atıyor demektir ama bir korku geçirdi ve keyfi olmamasi normal bu ara yaş mamaya kuru mama katın yada kuru mamayı ıslatın ezin verin

ssedef28

evet biliyorum o oturma pozisyonunu keyfini yerine getirmeye çalışın sürekli sevip ilgilenin oyun oynayın yorulunca acıkıp mamasını yemeye başlar diye düşünüyorum çünkü benim kedim de 3. günden sonra yemeye başladı

AysenurAyan

Çok teşekkür ederim umarım keyfi biran önce yerine gelir :)