Kedi Maması Önerisi

ebrusahaan

kedim için uygun fiyatlı mama arıyorum normalde prohice markası kullanıyordum fiyatı çok arttıgı için ve öğrenci oldugum için almakta zorluk çekiyorum içeriği iyi olan bir şeyler önerir misinzi????

2 CEVAP

basakttt

lavital, purina cat chow olabilir belki ama çok aşağıya düşmemelisiniz bence yoksa ileride veteriner masrafı ile daha zararlı çıkarsınız

Minigimmm

şu zamanda artık uygun denilebilecek bir şey kalmadı malesef. bonacibo markasına bakabilirsiniz ama bu tarz mamaları genelde millet sokaktaki canlara veriyorlar.