Kedinin Bağışıklığını Güçlendirmek

aleynacamgoz

Kedimin bağışıklığını güçlendirmek için 2günde bir defa 1cc imuneks şurup veriyorum veteriner sorun olmayacağını belirtti hatta arada polivit vitamin şurubu da veriyorum. Kedim gençlik hastalığı atlattı o yüzden arada bağışıklık güçlendirmek için dışarıdan takviye veriyorum sizin de önerebileceğiniz bebek yada çocuk şurupları vs var mı?

3 CEVAP

aleyn

vedavetin şu ürününü tavsiye ederim.

PHYTOMINS for IMMUNSYSTEM

Benim kedilerim de kedi nezlesi atlattılar. Ben Natur Vitta C isimli tablet kullanıyorum. Hastalık sürecinde hergün kullandım şu an haftada 2 kez yarım tablet olarak veriyorum. Hem çok seviyorlar tadını hemde bağışıklık sistemlerini desteklemesini açısından çok memnun kaldım tavsiye ederim :)

Bu arada 2 haftada 1 kez de kefir veriyorum. Kefir de bağışıklık sistemleri için yararlı :)