Kediler İçin Vitamin

Tuanaalsk

Merhaba kedim hassas bir kedi bağışıklığı güçlensin diye vitamin kullanmak istiyorum kullanip memnun kaldığınız vitaminler varsa paylaşır mısınız nerden temin ettiğinizi yazarsanız da sevinirim

2 CEVAP

forbs

Biz vet’s plus multivitamin malti kullandik petlebi’den siparis verebilirsiniz. Benim kedimde kronik solunum rahatsizligi var ve multivitaminin az da olsa fayda ettigini hissettim size de tavsiye edebilirim. Eger kedinizin rahatsizliklari varsa veteriner hekiminize danismaniz daha iyi bi yontem olur oradan da daha etkili vitaminler temin edebilirsiniz zaten

bskrkn

Düzenli olarak gimcat in multivitamin macununu kullanıyorum, çok memnunum. Kedimin coronası pozitif dönem dönem bağışıklığı düşüyor öyle oldukça da vetomune kullanıyorum direkt toparlıyor etkisinden çok memnun kaldım ben tavsiye ederim.