Acil Yardım

Ferdibuse

Kedimin sol bacağında mantar fark ettim yayilmadan ne kullanabilirim lütfen cevaplayin

3 CEVAP

cakilgunes5

Öncelikle mutlaka veteriner hekim görmeli ne derece olduğunu öğrenmeniz önemli ecosin tablet öneriyor veteriner genelde araştırın derim ama mutlaka vet hekimliği gorsun

basakttt

yalamasını ve kaşımasını engelleyin yapabilirseniz benim kedimin sırtında olmuştu, veteriner pamuklu ve hava alan bir şey giyerse kaşımaz demişti onu giydirdim 4-5 ayda iyileşti. sizinkinin bacağındaysa yakalık çözüm olabilir. bir de mantar, bağışıklık düşüklüğünden oluyor genelde immune support ürünlerden kullanabilirsiniz. ben ecosin ile banyo yaptırmıştım bu arada onu hiç önermiyorum hem kedinin psikolojisi bozuldu hem de bir işe yaramadı.

Ipekse

benim kedilerimde de vardı bahçede baktıklarımda da vardı ben vetriline haır skın spray kullanıyorum veterinerim vermişti düzenli kullanımda 1 hafta içinde toparlıyor hemen yeni tüyler çıkmaya başlıyor kabuklar gidiyor yaraysa kapanıyor . benim kullandığım pembe kırmızı şişe