Kedimi İlk Defa Çiftleşmeye Gitti

OnurPatiAlf

Kedim 1 yasinda erkek cittlesmeye gitti. Evde 1 tane de kisir erkek kedim var 3.5 yaşında geldiginden beri ciyak ciyaklar mart ulumasi yapiyorlar bu normal mi? Boyle mi devam edecekler?

6 CEVAP

aslihan_e

Yakında evin her yerine çişini yapmaya başlar. Kısırlaştırmadığınız sürece böyle gidecek. Erkek kediler çiftleşince kızgınlıklıkları geçmez artar.

atalaitpk

Kısırlaştırma çözüm olacaktır benim de erkek 1.5 yaşında kedim var Kısırlaştırmadan sonra bitti

Minminik

+1 aslihan kısırlaştırın bunu yapın ki hayvanlarınız huzur içinde yaşasın ve sağlıklı olsun.
dışarda bu kadar kedi varken hala kısırlaştırılmayan kedi görünce çok şaşırıyorum

kedibabasi66

Kedi size ait değil sanırım aksi takdirde onu sokağa salarak suç işlemiş oluyorsunuz. Ayrıca diğer kedilerden dayak yiyebilir. Köpek sürüleri saldırıp boğabilir. Hele de Britishse köpeklerden kaçmayı beceremiyorlar. Hem onu hem diğer canlıları tehlikeye atmayın.

KravatliKedi

kısırlaştırman hem kediniz için hem sizin için daha iyi olacaktır bu şekilde acı çekiyor sizide rahatsız etmeli bu durum

Emirrckr

Diğer kedinizi de kısırlaştırın.