Kedinin Kuyruğu

floryyp

halamın kedisinin kuyruğu kapıya sıkısmıs ama her seyi normal yemesi içmesi gezmesi ama hep orayı yalıyor bir sey olmuş mudur bi de geç saat olduğu için vetoya götüremediler

1 CEVAP

zynpsmlkc

Belki biraz zedelenme olmuş olabilir. Benim kedimin kuyruğunun ucu ne yazık ki köpeğimiz tarafından kırıldı. Öyle bir kırılmış ki biz ilk başta sorunun ne olduğunu anlayamadık. çünkü kuyruğunu normal hareket ettiriyordu. Veterinere aşıya gittiğinde veteriner fark etti. kırık falan değildir sizinki. ama zedelenmiş olabilir.