Kedi İdrarı Büyüklüğü

Tuanaalsk

Kedimin idrarı normalde büyüktü bu aralar minik minik işiyor idrar yolu enfeksiyonundan suphelendim ancak ne bı bağırma var ne kan çok ta küçük yapıyor diyemeyiz bir ceviz büyüklüğünde sebebi ne olabilir? Sizin kedinizin idrar büyüklüğü ne kadar

5 CEVAP

Ahudr

Belki az su iciyodur

basakttt

dediginiz gibiyse kesinlikle idrar yolu ya da böbrek ile ilgili bi sorun vardır

Tuanaalsk

@basakttt böbrekle ilgili nasıl bir problem olabilir

Ipekse

içtiği sıvıyla da alakalı olabilir çünkü benim kedimde bazen bir yapıyor, bu hayvandan bu nasıl çıktı diyorum :D

bskrkn

benim kesimde de bir dönem olmuştu idrar yolu enfeksiyonundan suphelenmistim ama bir şey çıkmamıştı az su içtiği için olmuş su kabını değiştirip haftada iki gün yaş mama vermiştim düzelmişti. Çiş topraklarının avuç büyüklüğünde olması sağlıklı demişti veteriner.