Kedimde Pire Gordum, Normal Mi?

Miniminimini

Arkadaslar kizimin asilari tam. Ic dis parazit yapilali 1 ay oldu, 2 ayda bir yaptiriyoruz. Fakat bugun ustunde 1 tane pire gordum, elime alir almaz zipladi gitti. Asilar yapildigi halde pire olmasi normal midir?

3 CEVAP

aleynacamgoz

Evet normal, @aysegunerr in dediği gibi sadece varolanları öldürüyor. Pire tasması vs kullanabilirsiniz o dışarıdan gelebilecek olanlar için de koruma sağlıyor diye biliyorum. Dışarı vs çıkarıyorsan kediyi ozamanda kullanabilirsin. Bu arada kediş çok şeker ya maşallah:)

aysegunerr

Normal. Parazit ilaçları sadece varolan parazitleri öldürür. 2

  • 3 ay koruma sağlamıyorlar maalesef :

Miniminimini

Cevaplariniz icin tesekkurler arkadaslar, normalse sikinti yok :)

@aleynacamgoz ablasi cook tesekkur ederiz