Çok Acil

eylem97

Arkadaşlar köpeğim şarj kablomun ucunu koparmıştı ama bugün dışkısında ya da kusmuk mu anlayamadığım şeyde kabloyu da biraz yemiş parçaları vardı sizce vücudundan atmaya başlamış mı ne yapmalıyım?? Dün de bu yüzden ishal olmuş meğer hiç anlamadık bugün ortaya çıktı

3 CEVAP

Elifoo

Veterinerler genelde ultrason cekiyorlar gerisi kalmis mi diye. Eger malt kullaniyorsaniz (kopekler icin de vardir herhalde malt) atmaya yardimci olacaktir. Bizimki ne kadar dikkat edersem edeyim surekli yabanci seyler yiyor ve malt sayesinde hepsini atiyor disari. Bir sey olmaz insallah korkmayin. Eger iciniz rahat edecekse veterinerinizi arayip sorabilirsiniz :)

eylem97

Çok korktum önce iç parazit sandım kurt gibi görünce meğer kabloymuş ama çok kısa bi kabloydu daha fazla yemiş olsa da çıkartır değil mi dışkısını mı takip etmeliyim yoksa yine de tehlikeli bir durum mu? :)

Elifoo

Eger onu cikardiysa digerini de cikarir diye dusunuyorum, dediginiz gibi diskisini takip edin. Bi de kemirdigi kablodan ne kadar eksilmis onu bilirseniz icerde ne kadar kaldigini anlayabilirsiniz :)