British Shorthair Russian Blue

Canoguzturk

Merhabalar Britis shorthair Russian Blue çiftledim erkeğin ilk çiftleşmesi maşşallahı var 😁 dünden beri 6 7 kere çiftleştiler ilk defa bir araya geldiler yavruların rengi yada fiziksel yapısı erkeğemi dişiyseniz benzer mesela tüy rengi tüy yapısı gözleri bilen varsa yardımcı olabilir mi?

3 CEVAP

Ketonmanya

Bir de alkışlayalım isterseniz?

tengrist

Korkunçsunuz ya

KimJeongguk

Baskın gen Russian'dır en çok ona benzeyeceklerdir. Göz rengini belki Bri olandan alabilir ama surat veya yapı olarak Briye benzemesini çok fazla beklemeyin. Yavrular kırma, uzun burunlu ve muhtemelen talep görmeyecek bir şekilde doğacaktır. Alakası olmayan iki cinsi çiftleştirmekle hata yapmışsınız aslında..