Mama Önerisi

Zortiyy

uygun fiyatlı kısır kedi maması önerisi

8 CEVAP

Cennet29

Bütceniz ne kadar mesela 2 kg mamaya kaç tl ayırabilirsiniz. Bütcenize göre öneride bulunalim

Zortiyy

yani 2 kg şeklinde almıyorum da daha büyük kg da ki mamalara 10 kg gibi max 1500 2000 verebilirim

Minminik

bonnie aldı bir arkadaşım 10 kgluk sokak hayvanlaır için yemedikleri olmamış.

HepsiPati

10 kg alacaksanız sanabelle 10 kg 1600-1900 arası . Bonnie mama evdekiler için çok iyi değil. Birde bozita geyikli var. 2100-2400 arası 10 kg mamanın.

Mslna01

Felicia da alabilirsiniz 1.500 TL somonlu

Miatwo

Merhaba, bütçeniz 2.000 TL’ye kadarsa kendi kedim için kullandığım mama olan 10 kg Proplan Sterilised Kısırlaştırılmış Somonlu kedi mamasını öneririm.

Pikapru

Merhaba bozita 2000 civarı nar ka mamada

HepsiPati

Felicia mamayı eskiden Çağatay üretiyordu. Şimdi Lider üretiyor.