Merhaba Yumuşak Taneli Onerebileceginiz Kısır Kedi Maması Varmı?

Duygumaya

Kedim birtcare kısır kedi maması kullanıyodum dişinde beyaz birşey oluştu veteriner mamadan dolayı alerjisi olduğunu ve bu yüzden yumuşak taneli bir mamaya geçiş yapmamı önerdi mamadan dolayı dış eti alerjisi olurmu?

4 CEVAP

Kediliyiz

Yumuşak taneli mama bulabildiniz mi, ben de arıyorum..

Ahudr

Proplanin kisir mamasinin taneleri kucuk ve yumusak

GzdeAkbuz

Pro Choice maması olabilir yumuşaklık olarak uymayabilir ama diş sağlığı açısından büyük taneli mamalar önerilir veya birazda sert gıdalar önerilir. Royal canin oral care mamasindan memnun kalmistim kedimde tartarlar için kullanmistim.

lwb

konu hakkında pek bir fikrim yok ama dişlere özel mamalar tamamen satış stratejisi.
biz de ne yersek yiyelim diş bakımımızı yapıyoruz değil mi, yani yediklerimize göre diş bakımımız fırçalamamız değişmiyor.
kediler de böyle, hiç bir zaman temizlenmeyen bir ağız düşünün, tartar vs kaçınılmaz böyle durumlarda. ekstra ağız ve diş bakımlarını da yapmanız lazım.