Erkek Kedim Kısırlaştırma Sonrası Etrafa Çiş Yapıyor:s

Uziii

Merhabalar, 10 aylık erkek kedim var. 2 aydan fazla bir süredir kızgınlıkta idi. Tahlil sonuçlarında değerleri referans aralığında olmadığı için kısırlaştırma işlemi için bekledik ,ilaç kullandık ve geçen hafta operasyonu gerçekleştirdik. Ve herşey yolunda fakat yolunda olmayan işeme sorunu geçmedi. Yani, operasyon öncesi çok koku bırakarak yorgan battaniyelerimize işiyordu. Şimdi kokusu eskisi gibi olmasa da küçük bir çocuk gibi işiyor(miktar belirtme amaçlı) ne yapacağımı bilemiyorum. Bu sorun geçer mi bilgisi olan cevap verirse çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

6 CEVAP

ssedef28

alışkanlık haline getirmiş de olabilir

bayikbocuk

Vücudundaki testosteronu atması 1 haftayı bulabiliyor.

Mslna01

Kızgınlık belirtileri geçtikten ne kadar sonra kısırlaştırma operasyonu yaptırıldı

Uziii

Veterinerimiz erkek kedide kızgınlığın bitmesini beklemek gerekmiyor dedi ve bitmemişti operasyonu olduğunda.

Mslna01

Kızgınlık bitmediği için operasyon olunca o yüzden bitmemiş olabilir o yüzden devam ediyor olabilir

kedibabasi66

Düzeldi mi ? Son durum nedir?