Yeni Kedi Sahiplendin Fakat Çok Korkuyo Bana Alışması İçin Ne Yapmalıyım

Kedican70

yardim edin

5 CEVAP

Selma_

Kediler ilk geldıklerınde evı tanımaya calısıyorlar. Benımkı yatatagın altına gırmıs 1 gun boyunca cıkmamıstı hatta yemek bıle yemedı. Sonradan yemek yemeye basladı. Biraz zaman gectıkten sonra ajan gıbı butun evı ınceledı :) Eeeee sonradan boyle kendını gıt gıde sevdırtmeye baslıyor. Siz onu fazla zorlamayın rahat bırakın ara sıra elınıze alın sevın . İnanınkı 2 3 hafta sonra sıze baya baya alısmıs olacaktır.(bizimki artık buyudugu ıcın o zamanları gectık )

Derdedermanim

Çok normal 3 güne herşey düzelir.Yemek yemez su içmez ilk gün bunlarda normal korkmayın.Akşamda miyavlar uyutmaz yanınıza alıcaksınız.

Dmldsl123

kedinizi sevmemeye okşamamaya size alışana kadar çalışın...

rahimeyldzz

Sıkıntı yapma bende iki tane kapıda kedi buldum ilk geldikleri gün ürkek iki minişlerdi ama aradan biraz zaman geçince resmem kalkta oynayalım diye dibimden ayrilmadilar resmen önce bi senin sevgini ve güvenini hissetmeleri lazım :)

Kedican70

Çok teşekkür ederim