Kısır 2 Kedi İçin Mama Önerisi

HaydutveNazli

Hills yemek istemiyorlar nd de dışkılarını değiştiriyor, büyük kedim tüy kusuyor, bütçemiz kg 500 tl kadar, az tahıllı mama öneriniz var mıdır

7 CEVAP

Seulaplt

Sanabelle olabilir

HaydutveNazli

Sanabelle kullandınız mı

Pikapru

Bozita kullanıyorum ben çok memnunum hem içerik olarak hem de fiyat/performans olarak gayet iyi. 10 kilosunu 2000'e alıyorum mar ka mama'da.

Seulaplt

Evet, tavuklusunu aldığım için benimkisi sevmedi, o yüzden Sanabelle'yi bırakmak zorunda kaldım ama alabalıklısı da varmış onu denemedim. İçeriğinin bu sayfada güzel olduğunu söylüyorlar, üstelik premium bir mamaya göre fiyatı da uygun. Ama yine de sevip sevmemesi, nasıl bir biyolojik tepki vereceği sizin kedilerinize kalmış tabii ki, sitede de kullananlar var onları okuyabilirsiniz

kedibabasi66

Hills ve ND yemeyen kedilerim genelde Reflex ve Felicia tavuklu olanları yiyor. Tavuk ve yoğurtla destekliyoruz. İnternette Felicianın çakma olanları var onlardan uzak durun. Bu siteden alabilirsiniz.

HaydutveNazli

Kısır mı kedileriniz bozitanın hangisini alıyorsunuz tavuklu vermek istemiyorum tüylerine iyi gelmiyor

Mslna01

Felicia kullanabilirsiniz