Kısırlaştırma Operasyonu

Melek12316

Merhabalar pati severler. Başınıza böyle bir şey geldi mi bilmiyorum umarım yardımcı olursunuz. Vetirenerime ulaşamadım. Kedim geçen cumartesinden beri kızgınlık belitireli gösteriyor bugün normale döndü. Yarın kısırlaştırmaya götüreceğim. Sormak istediğim kızgınlık tan sonra kısırlaştırma operasyonu olabilir mi Bi yan etkisi olur mu iyileşme döneminde. Yada kaç gün beklemem gerekli götürmek için

2 CEVAP

Emirrckr

Normale döndüyse ikinci kızgınlık döngüsü tekrarlamadan kısırlaştırma yapılabilir ama bizim hekimimiz 3-4 gün bekletmişti yine de.

songuladali81

Merhaba, benim kedim de dişi. 9 Şubatta kısırlaştırdık. Onun öncesinde kızgınlıktaydı. Veteriner kızgınlık bitiminin üçüncü günü uygun olduğunu söyleyerek operasyon yaptı. Tekrar kızgınlığa girmesini önlemek için. Sizde eğer yavru düşünmüyorsanız kedinizin ileride yaşayabileceği sağlık sorunlarına karşı kısırlaştırın.