Kedimi Barınağa Vermek Zorunda Kaldım

Fidel0

Arkadaşlar 2 yaşında erkek kısır olan kedim görme engelli disi kedimle çok iyi anlaşırlarken yaklaşık bir yıldır erkek kedinin huyu suyu değişti görme engelli kedimi her fırsatta dövüyor dövmesi de basit değil başka odadan kızımın çığlık sesini duyup koşuyorum ve oğluna da aynı şekilde kedilerin anne baba çocuk çocuğuna da aynı şekilde dövüyor oyun gibi değil basbaya dövüyor hatta görme engelli kedimin sürekli belini ısırıyor kızımın beli Pütür Pütür olmuş sürekli ısırdığı için diğer kedimde zayıfladı strese girdi dayak yediği için her fırsatta ikisini de dövüyor sahiplendirmeyi düşündüm büyük diye kimse çıkmadı veterinerlere danıştim en fazla sakinleştirici ilaç verdiler kullanın sakinleşsin huy edilsin sakinliği eski sakın haline belki dönerler dedi başka odada ayrı bakayım dedim bağırmaktan durmadı ve ne kadar süre bir odada tutabilirim ne yapacağımı şaşırdım aşırı da sevmeme rağmen barınağa vermek zorunda kaldım barınak deyince bile içim kötü oluyor ama herseyi denedim bir yıl boyunca düzelmedi sizin fikriniz nedir

23 CEVAP

tengrist

Umarım kedinizi ölüm kampından geri almışsınızdır?

Fidel0

Aldım kedimi ordan

Emirrckr

En doğrusunu yapmışsınız,bulabilmenize sevindim :)

Fidel0

Bende zaten uyuyamıyorum ama diğer iki kediye fazlasıyla zarar veriyor ve kedimin biri görme engelli

Fidel0

Yok malesef olanlar da kendi kedi ve köpekleri olduğu için kabul etmezler iki taraftaki çocukta strese gireceği için

Tuanaalsk

Belki bir kedi pansiyonu ? Çözüm bulana kadar

Tuanaalsk

Tabiki , 1 yıldır uğraşmişsiniz diğer iki kedinizi de düşünmeniz gerekiyor yani sizin de psikolojiniz etkilenmiştir tabiki ve en önemlisi yanlış olduğunun farkındasınız yarın gidip alın yavrunuzu eminim 3 çocuğunuzun da etkilemeyeceği bir çözüm yolu vardır bulunur iyi akşamlar diliyorum

Fidel0

Evet 24 saat geçmeden geri aldım zaten şuan gayet iyi