Ödül Maması Güvenli Mi???

songuladali81

Flamingo 561001 Hapki Ördekli Balıklı Kedi Ödül Maması 85 Gr
Flamingo Hapki Tavuklu Küp Kedi Ödül Maması 85gr
Bu atıştırmalık mamalar hakkında bilgisi olan var mı? Ne kadar güvenli?

6 CEVAP

songuladali81

Benim aklımda hep bu ikisi var? 7 aylık dişi kedim bunları yerken kızgınlığa girdi. Ardından operasyon oldu. Belki artık zamanıydı ama bana hep erkenmiş gibi geliyor?

Minigimmm

söylediğiniz markayı bilmem ama ödül mamaları için iyi olmadığı söyleniyor, sıvı huptirik gibi olanlarda bu taneli olanlarda. ben bir ara almıştım miniğe veriyordum arada, coronası olduğu için senede 1 2 kere rutin kontrol amaçlı kan tahlili yapılıyor, yine kan tahliline gittiğimizde hekimimiz son zamanlarda neler yiyor dedi, alerjik durum görüyorum değeri yüksek çıkmış biraz daha artarsa vücudunda sivilce gibi kirmizi kırmızı şeyler görmeye başlarız dedi, bende son zamanlarda tek değişik olan ödül maması verdiğimi söyleyince hemen kesin vermeyin dedi

Mslna01

7 aylıkken başlar zaten dişi kedilerde kızgınlık erken değil yani

Ahudr

Cok gereksiz seyler kesinlikle vermeyin bunlarin yerine kalileti yaş mama verin

Emirrckr

Gerekli bir şey değil,
Ama çok isterseniz Gimcat’in ödül mamalarını önerebilirim.
Azar azar verebilirsiniz.
Kızgınlığı bencede normal,
Benim kızımda 6,5 aylıkken girmişti.
O zamanlar bize de erken gelmişti birde çok ani gelişmişti ama hekimimiz normal olduğunu söyledi ardından da kızgınlık sona erince kısırlaştırmıştık.

Emirrckr

Bu arada soru da bahsettiğiniz marka hakkında fikrim yok,daha önce de duymamıştım.