Yavru Kedim Kaka Yapmıyorum Acil Yardım!

Arda-

Merhabalar çarşamba akşamı 40 günlük bir kedi sahiplendim mamasını ve suyunu yiyip içiyo ama 2 gündür kakasını yapmıyor, idrarını ise günde 1 kere yaptı. Bunun sebebi nedir normal midir, ne yapmam lazım?

5 CEVAP

Emirrckr

Gergin bir hali var mı?
Tuvaleti açık tuvalet mi yoksa üzeri kapalı mı?
Yeni ortam,yeni kişiler onda stres yaratmış olup kabızlığı tetiklemişte olabilir.

ssedef28

40 günlük kedinin süt tozuyla beslenmesi gerekiyor annesi olmadığı için kuru mama mı veriyorsunuz?? tuvaletini kendisi yapabiliyor mu yani önceden yaptığını gördünüz mü kakasını eğer görmediyseniz nemli pamukla popo deliğine biraz masaj yapın tampon hareketlerle belki yapar

duman2707

Tuvalet eğitimi olmayabilir kuru mama yiyorsa yapması lazım normalde

Arda-

kedimiz süt kesildiği için mamaya geçildi anneden ayırmadık içiniz rahat olabilir. stres yüzünden kabuz olmuş ama atlattık normal olarak tuvaletine çıkmaya başladı cevaplarınız için teşekkürler

Arda-

kedimiz süt kesildiği için mamaya geçildi anneden ayırmadık içiniz rahat olabilir. stres yüzünden kabuz olmuş ama atlattık normal olarak tuvaletine çıkmaya başladı cevaplarınız için teşekkürler