Sokakta Hayvanları İçin Mama Önerisi

Pikapru

Merhaba normalde cat chow ya da golosi alıyordum fakat daha çok hayvana ulaşabilmek adına fiyatı biraz daha uygun ama yenmeyecek derecede de olmayan önerilerinizi bekliyorum. Sanırım mito, micho ve econature çok alınıyor ama ilk ikisi şu an sitesinde üretim aşamasında diyor. Bir haftaya gelir mi acaba yoksa başka mama mı alsam

5 CEVAP

Miatwo

Merhaba, düzenli olarak enjoy alıyordum, çok da güzel yiyorlar, arkadaşımın tavsiyesiyle yeni ayda Bonnie deneyeceğim.

Mslna01

Enjoy alabilirsiniz

HepsiPati

Mito yu (tavuklusu) yemeyen kedi görmedim.

kedibabasi66

Econature iyiydi ama bozdular yeşil küçük tanecikler falan kediler yemiyor. Risk almaya değmez.

Bonnie Reflex ve Felicia karışımına hiçbir kedi hayır demez. Bütçeniz uygunsa bunlardan alın. Ya da en uygununu alın.

Dann

Vancat alıyorum, mystic alıyordum önceden ama vancat daha fazla seviliyor.

İkisi de fiyat fayda maması bana göre.